


787 878 ₴
Акумуляторна пила MAKITA DUC302Z функціонує від літій-іонної батареї ємністю 4 А/год з напругою 36 Ст. Потужність двигуна становить 800 Вт. Дана модель оснащена шиною довжиною 30 см і ланцюгом з кроком 3/8. Натягувати ланцюг можна без використання ключів. Для цього інструмент має SDS затискач. Також, є автоматична змащення ланцюга маслом, иннерционный гальма, блок кнопки включення і легкий старт. За рахунок всіх функцій і особливостей, даним інструментом користуватися легко і просто. Пила акумуляторна проста в обслуговуванні і не вибаглива у догляді.
Акумуляторна пила MAKITA DUC302Z з поперечним розташуванням двигуна досить зручна, щоб працювати з нею у важкодоступних місцях. Це потужна бездротова пила, яку можна використовувати в професійних цілях або в домашньому господарстві. З її допомогою ви легко підготуєте дрова, спиляти гілки, розпиляєте дошки, колоди і балки. За рахунок високої продуктивності, з такою пилкою можна валити дерева різного типу.
Всесвітньо відома компанія MAKITA існує на ринку більше 100 років. За цей період вона встигла завоювати довіру великої кількості споживачів по всьому світу. Є маса позитивних відгуків про продукції даної торгової марки. Великий асортимент товарів, що випускаються під ТМ MAKITA налічує понад 1100 найменувань. Це 350 інструментів різного типу - шуруповерти, дрилі, пили, верстати, обладнання для різних сфер діяльності, і велика кількість аксесуарів до них. В Європі розташовані три підприємства і п'ять по всьому світу.
Подивіться невеликий відео огляд акумуляторної пилки MAKITA
Корисні посилання на бензо - та електропилки
| Модель | Вага, кг | Довжина шини, см | Потужність, л. с. | Клас |
|---|---|---|---|---|
| GS-4000MG | 5.5 | 40 | 4.5 | побутова |
| GS-4500MG | 5.5 | 45 | побутова | |
| GS52-18 | 5.5 | 45 | 4.2 | побутова |
| GS58-18/2 | 5.5 | 45 | 4.4 | побутова |
| FGS - 140 | 5.2 | 40 | побутова | |
| FGS-145 | 5.4 | 45 | побутова | |
| FGS-1520 | 5.6 | 3.5 | побутова | |
| БП5200MG | 6.9 | 45 | 6.1 | побутова |
| БЖ 58-20 | 6 | 50 | 4.8 | побутова |
| FES24-40 | 6.5 | 40 | побутова |
У нашому інтернет магазині "Електромотор" ви знайдете великий асортимент товарів від світових лідерів-виробників в кількості понад 16 тис. позицій. Це інструменти, кліматичне обладнання, мотокоси, мотоблоки, електропили, обприскувачі, тримери, газонокосарки, електропили та інша продукція високої якості. Офіційна гарантія від виробника на акумуляторні пили ТМ MAKITA становить 36 міс.
Основний склад і головний офіс компанії Електромотор розташований у Києві. В наявності на складі представлений широкий асортимент товарів від світових брендів, в тому числі і продукція ТМ MAKITA. Всі бажаючі покупці можуть забрати своє замовлення самовивозом зі складу або оформити доставку зручним перевізником у будь-який населений пункт України.
Купуючи акумуляторну пилу MAKITA DUC302Z Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті не остаточна. Телефонуйте, завжди домовимось!
Компанія Електромотор є офіційним дилером товарів MAKITA на території України. Ми продаємо тільки 100 % оригінальний товар. Ця модель має офіційну гарантію та сервіс від компанії-виробника терміном на 12 місяців. Всі пили є у нас на складі в місті Києві і їх можна переглянути в нашому інтернет-магазині на сайті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.1 кг |
| Довжина шини | 30 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 0.08 мл |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |