





3 436 ₴
Фрезер Einhell TE-RO 1255 E - інструмент, який виконує обробку деревних масивів, фанери, ДСП.
Einhell TE-RO 1255 E виконує фрезерування під копір, класичне фрезерування, фрезерування орнаментів, візерунків і різних написів. Надійний двигун гарантує високу продуктивність і безвідмовну роботу інструменту.
На пристрій поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника терміном на 24 місяці.
Einhell TE-RO 1255 E оснащений трьох ступінчастим гальмом револьверного типу.
Ви можете відкалібрувати глибину фрезерування з точністю до 0.1 мм.
Блокування шпинделя спрощує заміну оснастки.
Ви можете працювати з фрезами 6 і 8 мм
Модель оснащена пристроєм викиду стружки, ви можете підключити пилосос для підтримання чистоти на робочому місці.
Рубанок має великий вал з двома ножами.
Зручна рукоять покрита матеріалом Sofrgrip, який забезпечує надійний хват.
Фрезер Einhell TE-RO E 1255
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на фрезера:
| Модель | Вага | Потужність | Кількість обертів |
|---|---|---|---|
| Dewalt 625 E | 5.1 кг | 2000 Вт | 8000-20000 об/хв |
| Makita 3709 | 1.5 кг | 530 Вт | 35000 об/хв |
| Einhell TC-RO E 1155 | 3.1 кг | 1100 Вт | 30000 об/хв |
На кожен фрезер з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Кур'єри компанії Електромотор доставлять замовлення по місту Києву, доставка по Україні здійснюється за допомогою послуг перевізників.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 4.4 кг |
| Виробник | Einhell |
| Максимальна глибина фрезерування | 55 мм |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |