
16 299 ₴
Бойлер Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S (1500W) - надійний водонагрівач, за допомогою якого можна легко організувати безперебійну подачу гарячої води у себе вдома. Завдяки ексклюзивному стильному дизайну він відмінно підходить до будь-якого інтер'єру. Спосіб установки - універсальний (вертикально/горизонтально), а процеси настроювання та керування дуже прості і не заберуть багато часу для вивчення інструкцій.
Користується великою популярністю при використанні в квартирах або приватних будинках. 40-літровий бак здатний забезпечити необхідний для побутових потреб об'єм гарячої води. Бойлер оснащений двома баками і двома мідними Тенами. Якісно покритий екологічно чистими покриттями: зовні теплоізоляцією, яка здатна довго зберігати температуру води, а всередині - жаростійким емалевим покриттям. Передбачена антикорозійний захист.
Посилання на бойлери Atlantic:
| Модель | Обсяг бака | Потужність | Час нагріву |
|---|---|---|---|
| VMR 50 | 50 л | 1200 Вт | 2 ч 40 м |
| VMR 80 | 80 л | 1200 Вт | 3 години 51 м |
Рекомендована роздрібна ціна, однакова у всіх Інтернет-магазинах!
Шукайте промо коди на нашому Youtube каналі!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 40 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 765 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | нові |
| Напруга мережі | 220 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |