



32 865 ₴
Рубанок Einhell TE-PL 900 - інструмент відрізняється надійністю і функціональністю, використовується для стругання дерев'яних заготовок глибиною до 3 мм
Einhell TE-PL 900 оснащений 900 Вт двигуном, який обладнаний системою охолодженням. Спеціальний відсік розміщений на корпусі пристрою дозволить зберігати додаткові леза і ключ.
На пристрій поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника терміном на 24 місяці.
Якісну обробку забезпечує професійна ножова система. Ножі зроблені з твердосплавної сталі, які при інтенсивному використанні прослужать довгий час.
Модель має паркувальний черевик, який захищає леза під час простою.
Підошва інструменту зроблена з алюмінію, яка стійка до деформацій і зношування.
Модель оснащена спеціальними пазами, які розміщені на підошві пристрою, для зняття фаски з країв заготовки.
Рубанок має паралельний упор для точних і прямих результатів формування, для виконання виїмок використовується стопор глибини різання.
Затискач дозволить вам закріпити шнур.
Рубанок Einhell TE-PL 900
Паралельний упор
Гайковий ключ
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на рубанки:
| Модель | Вага | Потужність | Кількість обертів |
|---|---|---|---|
| Einhell TC-PL 750 | 2.5 кг | 750 Вт | 17000 об/хв |
| Einhell TE-PL 850 | 3.5 кг | 850 Вт | 15000 об/хв |
На кожен рубанок з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Кур'єри компанії Електромотор доставлять замовлення по місту Києву, доставка по Україні здійснюється за допомогою послуг перевізників.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 3.5 кг |
| Виробник | Einhell |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |