



779 999 ₴
Дизельна мотопомпа для чистої води Daishin PTD-306 - справжня Японська мотопомпа від перевіреного виробника.
Модель призначена для перекачування чистої води в великих кількостях Працює на дизельному паливі. Має велику продуктивність на рівні 55 кубів на годину. Відмінно підійде для вирішення питань з поливом великих полів. Має патрубки на 80 мм. Максимальний розмір включень частинок до 8 мм
Японський великий виробник мотопомп , який зарекомендував себе на ринку більше 45 років. Наша компанія є офіційним дилером продукції Daishin на території України. Дайшин це перевірена при помірній ціні в порівнянні з конкурентами. Продукт повністю вироблений у Японії
Помпа
Всі хомути для кріплення , муфти
Фільтр для забору води (8мм максимальний діаметр входу)
Інструкція по експлуатації
Упаковка
На кожну мотопомпу з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daishin |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 80 кг |
| Мінімальна пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Максимальний напір | 28 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 490 мм |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 2.8 л |
| Тип палива | Бензин |
| Марка двигуна | Robin EY15-3D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Перекачуване середовище | чистий і злегка забруднена вода |