
17 864 ₴
Базові технічні характеристики моделі 87D11-05A-KG King Tony
Компанія Електромотор вашій увазі пропонує модель від відомої торгової марки King Tony Стінки вироби виконані з сталевих аркушів, наявність 5 висувних полиць підвищує функціонал пристрою, якісний замок захищає від зломів. King Tony (87D11-05A-KG) - металева тумба, що дозволяє зберігати інструменти в гаражі або спеціалізованих майстернях.
Комплектація 87D11-05A-KG:
Торгова марка King Tony - це досить великий міжнародний бренд, який спеціалізується на розробці і виробництві інструментів для обслуговування автомобілів. За останнє десятиліття бренд значно розширив свою присутність на ринку України,

Компанія King Tony була заснована Чарльзом Лаі і Тоні Лиином в 1976 році на території Тайваню. І спочатку бренд займався виробництвом інструментів для побутового обслуговування автомобілів. Але вже буквально через кілька років, виробництво і продаж продукції зросли в кілька разів. Було прийнято рішення про значне розширення виробничих потужностей і вихід на міжнародний ринок.
Сьогодні продукція компанії представлена практично у всіх регіонах світу: в Азії, Європі, Північній та Південній Америці, Австралії, на Близькому Сході і навіть на Африканському континенті.
Товари King Tony відповідають міжнародним стандартам якості ANSI, DIN, ISO 9002 і іншим.
На сайті інтернет-магазину Електромотор ви зможете підібрати собі інструмент від бренду King Tony на будь-який гаманець і під будь-які потреби. Не забувайте і про промо-коди, які діють при покупці.
На всю продукцію бренду King Tony, яка представлена в каталозі нашого магазину, поширюється офіційна гарантія. Вся продукція офіційна і сертифікована. Підробок ми не продаємо.
Шукайте спеціальні промо коди в наших оглядах відео

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Тумба; упаковка |
| Ширина, мм | 460 мм |
| Довжина, мм | 460 мм |
| Вага | 45 кг |
| Країна походження | Тайвань |
| Бренд | King Tony |
| Кількість відділень (секцій) | 5 |