
21 668 ₴
Продукція фірми Miol займає лідерські місця на ринку продажів, завдяки своїй якості та доступній ціні. Стрем'янка даної моделі виконана з алюмінію, вага становить 3,4 кг. В ній передбачений комфортний поручень і рифлені щаблі, ніжки оснащені пластиковими накладками, які запобігають ковзанню.
Комплектація:
- Стрем'янка;
- упаковка
Компанія Електромотор вашій увазі пропонує модель від відомої торгової марки Miol
Артикул для замовлення цього товару торгової марки Miol -
Компанія Miol розпочала свою діяльність ще в 1991 році в Україні в місті Харкові. Під торговою маркою бренду випускається ручний, електричний і пневматичний інструмент. Компанія займається продажем як побутового інструменту, так і продукції для справжніх професіоналів. На даний момент філії бренду розташовані по всій території України. Так само є представництва в Росії, Молдові, Білорусі і навіть в Китаї.

Виробничі потужності компанії розташовані в Китаї, бренд має договір з декількома заводами-виготовлювачами. Випуск продукції ретельно контролюється фахівцями компанії, вона відповідає високій якості і не поступається за характеристиками аналогам від більш дорогих брендів зі світовим ім'ям. Є лабораторія, яка займається тестуванням продукції, вона розташована в Україні.
На сьогоднішній день асортимент продукції бренду входить слюсарно-столярний інструмент, пневматичне обладнання, ріжучий і вимірювальний інструмент, компресори, мийки, підйомне обладнання, шиномонтажні верстати та домкрати.
На всі товари бренду Miol поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника. В залежності від виду продукції і його класу буде відрізнятися і рядків гарантії. На більшість товарів бренду рядків гарантії складає 12 місяців.
Компанія Електромотор є офіційним представником бренду Miol в нашій країні, ми продаємо тільки оригінальну продукцію і не торгуємо підробками. Купуючи в компанії Електромотор ви отримуєте оригінальний товар за низькими цінами.
У нас доступний максимально широкий вибір товарів бренду Miol, ви зможете підібрати собі інструментів в залежності від ваших вимог та вашого бюджету. Замовлення можна здійснити по телефону, або ж прямо на сайті.
Шукайте спеціальні промо коди в наших оглядах відео

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзаюче покриття ступеня | + |
| Бренд | Miol |
| Вага | 3.4 кг |
| Вид | стрем'янка |
| Висота, мм | 0.765 кг |
| Клас | побутової |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість ступенів | 4 |
| Комплектація | Стрем'янка; упаковка |
| Конструкція | середні |
| Максимальне навантаження | 150 кг кг |
| Призначення | садові |
| Наявність поперечних розпірок | є |
| Нековзні опорні наконечники | є |
| Поручень | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | односторонні; стрем'янка |