








787 878 ₴
Бойлер Thermex IU 30 V - досить продуктивний водонагрівач накопичувального типу, оснащений баком об'ємом 30 літрів. Бойлер був розроблений в Італії, але виробляється на заводі бренду в Китаї.
Бойлер використовується для нагріву гарячої води, вода надходить у бак бойлера, де два "мокрих" Тена виробляють її нагрівання до заданої температури. Бойлер може встановлюватися в будь-яких закритих приміщеннях, де є доступ до магістральних постачання холодної води і підключення до однофазної електромережі 220 Вольт. Найчастіше дана модель використовується в будинках, квартирах, готелях та офісах.
Посилання на бойлери:
| Модель | Обсяг бака | Потужність | ТЕН | Підводка труб | Конструкція | Форма бака |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Thermex IU 30 V | 30 л | 1х1300 Вт, 1х700 Вт | "мокрий" | нижня | вертикальна | Slim |
| Thermex IU 40 V | 40 л | 1х1300 Вт, 1х700 Вт | "мокрий" | нижня | вертикальна | Slim |
| Thermex IU 50 V | 50 л | 1х1300 Вт, 1х700 Вт | "мокрий" | нижня | вертикальна | Slim |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Форма водонагрівача | Вузький |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Прискорений нагрів | Так |
| Регулювання температури | Плавна |