
696 369 ₴
Компресор Parkside PKO 500A1 від компанії Scheppach продуктивна модель побутового рівня, з ресивером всього на 24 літри. Оснащений електричним двигуном потужністю 1800 Вт, він працює від однофазної мережі змінного струму з робочою напругою 220 Вольт.
Артикул для замовлення - PKO 500A1
За допомогою даного компресора ви зможете використовувати різні пневматичні інструменти і прилади. Компресор найчастіше використовується на СТО, гаражах і ремонтних майстерень, може застосовуватися на невеликому виробництві. Компресор оснащується надійним ремінним приводом, при необхідності він легко замінюється. Максимальна продуктивність пристрою на виході становить 320 літрів за хвилину роботи. Що дуже добре для побутової моделі Matari M380B25-1. Модель стильного сталевого кольору з ресівером на 24 літрів. Артикул для замовлення даної моделі - PKO 500A1

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.32 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 425 мм |
| Довжина | 1125 мм |
| Висота | 855 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Кількість коліс | 4 шт. |