
787 878 ₴
Пневошеуруповерт Mighty Seven RA-402A 1/4" - Пневмтичний інструмент професійного класу, має зручний пістолетний корпус. Інструмент дуже зручний і простий в експлуатації, оснащений широким курком запуску. Пневмошуруверт виробляється на Тайвані.
За допомогою пневмоншуупверту можна завивати й відкидати такі тверді елементи, як шурупи, дюбеля, гвинти, саморези та інші. Такі інструменти використовуються переважно під час роботи на будівельних майданчиках і підприємницькій роботі. Він може забезпечити частоту обертання патрона до 2200 обертів за хвилину. Загальна довжина шуруповерта не перевищує 180 мм.
Компанія Mighty Seven була заснована і має власні виробничі потужності на Тайвані. Він займається розробкою та виготовленням різноманітних пневматичних інструментів, зокрема інструментів. В ассортименті продукції бренду: пневматичні дреси, шліфувальні та зачисні машини, дрилі, гайковерти, тріщечки та інше обладнання. Компанія має власні дослідницькі та проектові центри.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Максимальна кількість обертів | 2200 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 111 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 9.525 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальний крутний момент | 19 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |