



787 878 ₴
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC256CZ - якісний інструмент професійного класу, поставляється разом з надувним диваном-ламзаком. Пила працює від двох літій-иооных акумуляторних батарей, напруга яких становить по 18 Вольт.
Пила відмінно підходить для використання в саду, в лісі, на будівельному майданчику, з її допомогою ви зможете швидко і якісно обрізати всохлі гілки дерева або ж спиляти невеликий стовбур цілком. Конструктивні особливості пили дозволяють їй проводити розпилювання деревини, максимальний діаметр якої не перевищує 25 див. Модель має високу ступінь автономності роботи, на повністю заряджених АКБ, вона здатна розпиляти до 500 гілок сосни, товщина яких становить по 50 мм.
Зверніть увагу! Акумуляторна батарея, зарядний пристрій і валіза для транспортування не входять в стандартний комплект поставки!
Посилання на електропили:
| Модель | Харчування | Довжина шини | Вага |
|---|---|---|---|
| Makita DUC254CZ | акумулятор | 25 см | 3.3 кг |
| Makita DUC356Z | акумулятор | 35 см | 4.8 кг |
| Makita DUC406Z | акумулятор | 40 см | 4.8 кг |
| Makita DUC256CZ | акумулятор | 25 см | 3.3 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 3.3 кг |
| Довжина шини | 250 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |