




47 775 ₴
Компресор Hyundai HYC 55200v3 - продуктивна олійна модель з прямим приводом. Оснащується двома поршнями діаметром 80 мм кожен. Оснащується досить потужним електричним двигуном на 4 кВт, він забезпечує продуктивність на рівні 516 л/хв.
Основне призначення компресора полягає в подачі повітря під великим тиском. Відмінно підходить для використання на будівельних майданчиках, в майстернях і сервісах по ремонту автомобілів. Оснащується досить великим горизонтальним ресівером на 200 літрів, він виготовлятися із сталі. Працює від трифазної електричної мережі з робочою напругою 380 Вольт.
Посилання на компресори:
| Модель | Потужність | Обсяг ресивера | Продуктивність | Напруга |
|---|---|---|---|---|
| Hyundai HYC 3080V | 2200 Вт | 80 л | 320 л/хв | 220 В |
| Hyundai HYC 30100V | 2200 Вт | 100 л | 320 л/хв | 220 В |
| Hyundai HYC 55200v3 | 4000 Вт | 200 л | 516 л/хв | 380 В |
| Hyundai HYC 55250w3 | 5500 Вт | 250 л | 710 л/хв | 380 В |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 140 кг |
| Продуктивність | 0.56 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 4 шт. |