



787 878 ₴
Модель Iron Angel WPG 80S прийшла на зміну мотопомпи Iron Angel WPG 80M У 2022 році. По праву продуктивна мотопомпа з бензиновим двигуном. Конструкція мотопомпи дозволяє їй перекачувати чисту воду та воду з незначною кількістю сторонніх домішок (діаметр фракцій до 8 мм). За кожну годину роботи помпа може перекачувати до 60 м3 рідини. Сила нагнітання помпи дає можливість піднімати воду на максимальну висоту до 28 метрів. Діаметр патрубком - 80 мм.
Мотопомпа може використовуватися для осушення басейну, невеликого ставка, підходить для поливу сільськогосподарських рослин, садових дерев, може застосовуватися для водопостачання в місцях, де немає можливості скористатися електричним насосом.



Для роботи двигуна необхідно моторне масло, воно заливається у спеціальний картер. Якщо масла в картері немає, або ж його кількість недостатньо - спрацює датчик і відбудеться відключення двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 28 кг |
| Максимальна пропускна здатність | 60 куб.м/год |
| Максимальний напір | 28 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Глибина всмоктування | 5 м |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 515 мм |
| Висота | 460 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Час автономної роботи | 1 годин |
| Витрата палива | 2.1 л/год |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тип палива | Бензин |
| Потужність двигуна | 4.78 кВт |
| Масляний датчик | Так |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |