
787 878 ₴
Акумулятор для електроінструменту DeWalt DCB187
Акумулятори DeWalt DCB187 - литій-іональні елементидельною потужністю 3 A-ч для живлення електричного інструмента. З усіх лінійок DeWalt XR, а отже, потенційно піклуючись про свої потреби, достатньо мати в господарстві два пристрої - одне в користуванні і інше на зарядку.
Литєві батареї вважаються найбільш передовими на даний момент. Сучасні технології дозволили продовжити термін служби цих акумуляторів до трьох років. Елементи живлення витримують 1000 циклів повної зарядки/розрядки. Вони є невід’ємною частиною акумуляторних систем, які використовуються у будівництві, ремонті та монтажу. АКБ DEWALT DCB187 забезпечує автономну роботу будь-якого 18-вольтового електричного інструмента (перфораторів, шуруповертів, гайкертів, так далі) того ж виробника.
Компанія DEWALT є частиною корпорації Stanley Black & Decker - світового лідера з виробництва електрообладнання та інструментів. Торгівля маркою з’явилася 1922 року в США. Фірма названа на честь засновника - інженера і винахідника Раймонда Деволта. Злиття компаній DeWalt, Black & Decker і Stanley відбулося у 2009 році.
Конструкційно акумулятор являє собою блок високотових комірок у ударопчастому пластмасовому корпусі. У порівнянні з ранніми моделями цієї ж лінійки триамперна батарея потужніша. У той же час вона компактніша і легша. Повна зарядка нового пристрою відбувається за 45 хвилин. Слайдерне защелкування акумулятора полегшує приєднання і знімання інструмента. Модель виготовляється в чорному і жовтому кольорі. Вибір кольорів залежить від країни випуску. Чорні АКБ з жовтими елементами роблять в Японії. Моделі з жовтим корпусом - в Південній Кореї.
Ця акумуляторна батарея поставляється як самостійний продукт - без електричного інструмента і зарядного пристрою. Укомплектована гарантійним талоном. На товар діє офіційна гарантія 36 місяців. Габаритні розміри пристрою - 12,5 х 5 см (довжина x висота). Батарея важить 540
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Японія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2000 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Вага | 0.35 кг |