

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Ryobi ONE+ RB18L30 Lithium+ High Energy - літій-іонна акумуляторна батарея напругою 18 В та питомою ємністю 3 Аг. Служить джерелом живлення для електричних інструментів та садової техніки.
Акумулятори ONE+ – обов'язкові елементи сучасних автономних систем Ryobi. Забезпечують роботу газонокосарок, кущорізів, обприскувачів, садових повітродувок та пилососів. Можуть живити такі інструменти, як дриль, шуруповерт, гайковерт, перфоратор, тример, різні пилки (торцювальну, дискову, шабельну). Підходять шліфувальним та полірувальним машинам. Є джерелом енергії для будівельних термофенів, міксерів, степлерів, штроборізів.
Надійний потужний акумулятор нового покоління, що віддає на 20% більше енергії. Збільшує тривалість роботи втричі. Під високим навантаженням генерує на чверть менше тепла. Контролювати комірки та рівномірно розподіляти навантаження між ними дозволяє технологія Intellicell. Рівень заряду легко визначити за індикатором із чотирма світлодіодами. Виключені часті підзарядки. Батарею можна заряджати за будь-якого залишку енергії. Тривалість роботи на одному заряді залежить від інструменту та виконуваних операцій. Термін служби літій-іонних акумуляторів – не менше 3-х років. Може живити набір інструментів Ryobi ONE+.
Акумулятор укомплектований інструкцією з експлуатації. За бажанням клієнта може постачатися з вибраним інструментом або обладнанням. На товар діє 36-місячна гарантія від виробника. Габаритні розміри – 18 х 17,5 х 8,5 см. Вага – 750 г.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Вага | 0.75 кг |