



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Лобзик Ryobi RJS850-K - тонка електрична пилка потужністю 600 Вт для фігурного різання. Ручний інструмент працює від побутової мережі напругою 220 В. Розпилює різні матеріали зворотно-поступальним рухом різального полотна.
Основні сфери застосування електролобзика: деревообробка, столярна та ювелірна справа. Найчастіше інструментом обробляють тонку деревину та її похідні. Їм можна округляти кути, випилювати кола, робити криволінійні та рівні пропили. Лобзиком ріжуть тонкий метал, обробляють заготовки та вироби зі срібла, хрому, нікелю, цинку, міді. Пристроєм можна розпилювати гіпсокартон, керамічну плитку, пластмасу. Мережевий лобзик призначений для робіт у стаціонарних умовах. Він легший за акумуляторні моделі, доступніший за ціною. Має високопотужний двигун. Для роботи не потрібні акумуляторні батареї.
Інструмент для побутового користування оснащений щітковим двигуном. Має литу підошву з кутом нахилу 45° в обидві сторони та скобоподібну ручку. Ергономічне покриття GripZone зменшує вібрацію, забезпечує надійний хват. Частота ходу регулюється та фіксується роликовим перемикачем. Максимальна глибина різання сталі становить 9 мм, дерева – 85 мм. Під кутом 45° лобзик пропилює до 60 мм. Акуратність та точність різання гарантує покажчик лінії LineAssist. За потреби робоча зона підсвічується. Видаляти пил з інструменту можна обдуванням робочої поверхні або пилососом.
Мережевий електричний лобзик постачається у фірмовому пластиковому кейсі з двома пиляльними полотнами, ключем, адаптером для підключення до пилососу. Є інструкція та гарантійний талон. Габаритні розміри товару – 36 х 31 х 9 см. Загальна вага – 3,46 кг. Електролобзик важить 2 кг. На набір Ryobi діє офіційна дворічна гарантія.

| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Ryobi |
| Довжина ходу пилки | 23 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 90 мм |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 85 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 9 мм |