



22 333 ₴
Бойлер Thermex H 10 O (pro) - компактна модель з баком на 10 літрів. Представляє собі нагромаджений електричний водонагрівач з "мокрий" ТЕНом. Бойлер монтирується в вертикальному режимі за допомогою комплекту для розкріплення.
Бойлер з невеликим баком можна використовувати для забезпечення гарячого водопостачання на кухні для миття посуду або для умивальника. Під час нагріву ТЕН потужністю в 1500 Вт безпосередньо контактує з водою. Доступний ECO (зменшується споживання енергії). Для роботи бойлера його необхідно підключити до однофазної електромережі з напруженням 220 Вольт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Країна виробник | Італія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Біостеклофарфор |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |