-12%





2 550 ₴
2 244 ₴
Фарбопульт Tekhmann TSG-750 C - це напівстаціонарна система з виносним компресором, використовується для роботи на середніх і великих поверхнях. Оснащується електричним двигуном з номінальною потужністю 750 Вт. Виробляється у Китаї.
Фарбопульт використовується для фарбування поверхонь, може використовуватися разом з рідиною в'язкістю до 80 Din, це може бути стінна фарба, глазур або ж лак. Має повітряний ковпачок з регульованою конструкцією, він може використовуватися для круглих, вертикальних та горизонтальних форсунок. Об'єм вбудованого контейнера становить 800 мл. Працює від однофазної електромережі 220 Вольт.
Регулювання потужності
Конструкція фарбопульта дозволяє користувачеві вручну регулювати потужність струменя розпилення. Максимальна продуктивність роботи може досягати 500 мл за одну хвилину роботи.
Висока мобільність
Фарбопульт оснащується досить довгим шлангом на 150 см, також слід відзначити наявність плечового ременя, все це в комплексі забезпечує для користувача високий рівень мобільності при експлуатації.
Бренд Tekhmann
Компанія Tekhmann європейський бренд, який вже понад 10 років займається виробництвом та забезпеченням електроінструментом, бензоінструментом та витратними матеріалами покупців. Продукція ТМ Tekhmann виготовляється з використанням технологій німецьких інженерів на сучасних підприємствах Азії. Корпуси з армованого скловолокном пластику та робочі частини із спеціального металевого сплаву підтверджують високу якість інструментів бренду Tekhmann. Кількість асортименту, його міцність і довговічність схильні до використання його навіть у промислових сферах.
Дивіться невеликий відео огляд
Купуючи фарбопульт бренду Tekhmann в компанії Електромотор, Ви гарантовано отримуєте тільки оригінальний товар .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Продуктивність фарбопульта | 0.5 літр/хв |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 80 |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |