





21 668 ₴
Пила ланцюгова акумуляторна DeWalt DCM575X1 — продуктивна та досить компактна модель професійного класу, постачається з акумулятором і зарядним пристроєм. Пила виробляється в Китаї.
Пилу найчастіше використовують у садовому та комунальних господарствах, у побуті та в будівельній галузі. Використовується для спилювання як окремих гілок, так і стовбурів дерев цілком. Довжина пиляльної шини — 40 см.
Електричний двигун BRUSHLESS. Електричний двигун безщіткового типу, має повністю металевий корпус і не потребує технічного обслуговування.
Тривала автономність. Пила працює від літій-іонної акумуляторної батареї з напругою 54 вольти та ємністю 3 А·год. Повністю заряджений акумулятор дасть пилі до 65 разів розрізати брус 150x150 мм.
Батьківщиною торгової марки є Америка. Інструмент проводиться у всьому світі, зокрема в Європі та Китаї. Вважається, що DeWalt — це бренд сучасних інноваційних високотехнологічних електроінструментів, одних із найякісніших і найдорожчих на ринку. Компанія була заснована далекого 1922 року в США. На сьогоднішній день бренд виробляє понад 300 моделей різних електроінструментів. Продукція DeWalt представлена в понад 100 країнах світу на всіх континентах.

| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Основні | |
| Вага | 4.8 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | DeWalt |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 120 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |