






5 350 ₴
Тример Tekhmann BCG-1440 обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном, за своєю конструкцією швидше схожий на мотокоса. Дуже легкий і простий у використанні, вимагає мінімального технічного обслуговування.
Наплічні ремені.
Компанія Tekhmann європейський бренд, який уже понад 10 років виробляє й забезпечує електроінструмент, бензоінструмент і витратні матеріали покупців. Продукція ТМ Tekhmann виробляється з використанням технологій німецьких інженерів на сучасних підприємствах Азії. Корпуси з армованого скловолокном пластику та робочі частини зі спеціального металевого сплаву підтверджують високу якість інструментів бренда Tekhmann. Кількість асортименту, його міцність і довговічність розташовують до використання його навіть у промислових сферах.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 430 мм |
| Ширина скошування ліски | 430 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна | 1.8 |
| Максимальна кількість обертів | 3000 |
| Об'єм двигуна | 40.2 |
| Об'єм паливного бака | 1 |