
4 800 ₴
Бойлер Thermex Buono 10 O
Thermex Buono 10 O — це компактний електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 10 літрів, що ідеально підходить для невеликих кухонь, ванних кімнат або інших приміщень з обмеженим простором. Він призначений для забезпечення гарячою водою однієї або декількох точок водорозбору, як-от раковини, мийки або душ. Цей бойлер стане чудовим рішенням для квартир, офісів і заміських будинків.
Thermex — провідний виробник водонагрівального обладнання зі світовим ім'ям. Продукція бренда відома своєю високою якістю, надійністю й доступною ціною. Бренд Thermex успішно працює на ринку понад 70 років, пропонуючи інноваційні рішення для комфортного використання гарячої води.
Thermex Buono 10 O — це надійний, компактний і економічний бойлер, який забезпечить вас гарячою водою в будь-який час. Замовляйте в компанії «Електромотор» й оцініть комфорт і якість уже сьогодні! 🚿
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 290 мм |