




9 288 ₴
Електродвигун АІР 100 L6 належить до трифазного асинхронного двигуна з короткозамкнутим ротором. Ця модель має низку переваг щодо пристроїв, які обладнані фазним ротором. Електромотор можна під'єднати до електричної мережі двома способами — за схемою "зірка" або "трикутник". Також є три варіанти монтажу - фланець, лапа/фланець, лапи. Пристрій не має регулювання обертів. Але за допомогою перетворювачів частоти можна здійснювати зміну швидкості обертання. Додатковою перевагою мотора є наявність захисту IP54 класу.
Електродвигун АІР 100 L6 оснащен потужністю 2200 Вт і 1000 обертів за хвилину. Пристрій виготовляється за ГОСТ 183-74 і працює в режимі S1. Цей режим призначений для використання електромережу в тривалій безперервній роботі з незмінним навантаженням. Найчастіше він працює в складі насосних агрегатів, вентиляційного обладнання, мотор-редукторів, кормових подрібнювачів, бетонозмішувачів, деревообробних і металообробних верстатів, і в багатьох інших випадках, де є потреба механізації важкої фізичної праці.

Цей електродвигун є короткозамкнутим пристроєм, що гарантує якість і надійність на багато років.
Ця модель може бути представлена 8 виробниками
1. Білоруські виробники (Завод "ПоліссяЕлектромаш" і Електродвигун (Могилів))
2. Китайські (Під час різними торговими марками).
3. Українські виробники (Завод ХЕЛЗ і Завод "Промелектро")
4. Російські виробники в нашій компанії зараз не представлені.
Переглядання моделі АІР 100 L6 її умовного позначення
АІР — серія електродвигуна. Є старі серії АТ. Ряд заводів мають інші серії — АИРМ, АД.
100 — (ВВ) — висота осі обертання електродвигуна. Ця величина позначає відстань від центру вала до площини, на якій стоять лапи.
L — довжина пакета статора. В 100 L він довгий. Наприклад, у 63 бувають літери "А" и "В". (У серії на 8 полюсів може бути LA8, LB8).
"6" — кількість пар полюсів. Цей показник завжди відповідає 1000 обертам в хвилину.
Після маркування зазвичай стоять кліматичні виконання у2 или у3.
Кліматичне виконання буває таких різновидів: У1, У2, У3. Крім того, на замовлення виготовляються мотори тропічного виготовлення Т1, Т2.
На малюнку нижче Ви зможете знайти габаритні та приєднувальні розміри цієї моделі загальнопромислового електродвигуна.

Детальні габаритні розміри представлені в таблиці нижче.
Серед базових, часто запитаних параметрів можна виділити:
Діаметр вала — 28 мм
ВОВ - 100 мм
Довжина — 420 мм
Габаритно-приєднувальні розміри електродвигунів 100 ВІВ — для стандартних виконаний IM1081 (лапи) і 2081 (комб), 3081 (чистий фланець).
Габарити

Електродвигуни 100 ВІВ
Технічні характеристики електродвигуна АІР 100 L2, АІР 100 L4, АІР 100 S4, АІР 100 LB8
|
|---|

Цінуємо час клієнта — є чат на сайті та всі типи месенджерів.
Купуючи Електродвигун АІР 100 L6 Ви купуєте — Ви купуєте заводський продукт, перевіреної якості з гарантією три роки
Рекомендована роздрібна ціна однакова у всіх інтернет-магазинах.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 0.82 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Частота обертання | 1000 об/хв |
| Вага | 38 кг |
| Кількість полюсів | 6 шт. |
| Тип ротора | Короткозамкнений |
| Напруга | 0.38 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Виробник | Аїр |
| Додаткові характеристики | |
| ККД, не менше | 77.1 % |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр вала | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | загальнопромислові |
| Монтажне виконання | "на лапах" |
| Кількість фаз | трифазні |
| Вид | постійного струму |
| Застосування | при комплектації промислових насосів |
| Принцип дії | асинхронні |