


14 800 ₴
Накопичувальний водонагрівач Ariston VELIS PRO 50 EU ідеально підходить для забезпечення гарячою водою квартир, заміських будинків і офісних приміщень. Бойлер об'ємом 50 літрів розрахований на стабільне постачання гарячою водою 2-3 осіб. Може використовуватися як основне джерело гарячої води в будинках без централізованого постачання, так і як резервний варіант на період вимкнення гарячого водопостачання.
Ariston — італійський бренд зі світовим ім'ям, що спеціалізується на виробництві кліматичної техніки та обладнання для гарячого водопостачання. Продукція компанії вирізняється високою якістю, надійністю й інноваційними технологіями. Бойлери Ariston заслужили довіру споживачів у всьому світі завдяки оптимальному поєднанню ціни та якості.
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Потужність нагрівальних елементів | 1500/1500 Вт |
| Місткість | 50 л |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Індикація температури | Електронна |
| Регулятор температури | На корпусі |
| Тип нагрівального елемента | Відкритий "мокрий" |
| Час нагрівання | 1.34 год |
| Під'єднання труб | Нижнє |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь з емалевим покриттям |
| Форма бака | Прямокутна |
| Габарити (ВхШхГ) | 78.1 x 51.1 x 27.5 см |
| Максимальна температура води | 75 °C |
| Маса | 23.5 кг |
| Колір | Білий |
| Спосіб встановлення | Настінний (вертикальний/горизонтальний) |
| Робочий тиск води | 0.8 МПа |
| Діаметр під'єднання | G 1/2” |
| Матеріал теплоізоляції | Полиуретан |
| Гарантія | 24 місяці на електричні компоненти, 8 років на бак |
💰 Зверніть увагу: зазначені на сайті ціни не є остаточними! Ми завжди готові до діалогу та пропонуємо можливість купатися для отримання найкращої ціни!
🪖 Для військовослужбовців діють спеціальні додаткові знижки та особливі умови купівлі.
Бойлер Ariston VELIS PRO 50 EU — це сучасне рішення для забезпечення вашого дому гарячою водою в будь-яку пору року. Завдяки продуманій конструкції, надійним матеріалам і багаторівневій системі безпеки, цей водонагрівач буде справно слугувати вам довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 25.77 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 781 мм |
| Ширина | 511 мм |
| Глибина | 275 мм |