

88 900 ₴
Батарея до гібридного інвертора ANKER SOLIX X1 Battery Module X1-B5-H – 5 кВт призначена для створення автономних систем енергопостачання в будинку, офісі або на виробництві. Вона ідеально підходить для резервного живлення, накопичення сонячної енергії, заряджання електромобілів і побудови власної мікромережі. Завдяки модульній конструкції система легко масштабується й забезпечує стабільне енергопостачання за будь-яких умов.
Використання батареї ANKER SOLIX X1 забезпечує енергетичну незалежність, економію на рахунках за електрику та надійне резервне харчування всього будинку. Ви можете зберігати сонячну енергію вдень і використовувати її вночі, а також під'єднати систему до зарядного пристрою Anker SOLIX EV для безплатного заряджання електромобіля.
Anker SOLIX — світовий лідер у галузі інноваційних рішень для зберігання енергії. Продукція бренда вирізняється надійністю, безпекою та високою продуктивністю, що підтверджується міжнародними стандартами якості.
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Енергетична ємність | 5 кВт·ч |
| Тип акумулятора | LiFePO4 (літій-залізо-фосфат) |
| Діапазон напруги | 350 – 550 В (DC) |
| Максимальна потужність заряду/розряджання | 3 кВт |
| Габарити | 670 × 360 × 150 мм |
| Маса | ≈ 45 кг |
| Рівень захисту корпусу | IP65 (пило- та вологозахист) |
| Рівень шуму | < 40 дБ |
Компанія Електромотор пропонує найкращі рішення для автономного енергопостачання. З ANKER SOLIX X1 ви отримуєте надійність, довговічність і свободу від перебоїв у мережі ⚡🔋🌍🏠📦💡.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Додаткова батарея зарядної станції |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 5000 |