









3 777 ₴
Мотопомпа Iron Angel WPHG 18-110 - нова модель професійного рівня, ідеально підходить для перекачування чистої і злегка забрудненої води. Мотопомпа укомплектована потужним бензиновим двигуном, пристрій відрізняється від конкурентом можливістю подавати перекачуваних воду на дуже велику висоту. Мотопомпа має корпус відкритого типу, його сталева рама відмінно захищає пристрій від можливих фізичних ушкоджень. Пристрій виробляється в Нідерландах.
Мотопомпа Iron Angel WPHG 18-110 - це продуктивний відцентровий насос, пристрій здатне перекачувати до 18000 літрів чистої і злегка забрудненої води за одну годину роботи. Пристрій може робити забір рідини з глибини до 8 метрів, при цьому її подача може здійснюватися на максимальну висоту до 110 метрів. Мотопомпа може використовуватися в самих різних сферах, пристрій відмінно підійде при гасінні пожеж, відкачування води з басейнів, колодязів та підвалів, так само може використовуватися при проведенні сільськогосподарського поливу рослин. Діаметр вхідного патрубка мотопомпи становить 40 мм, при цьому мотопомпа має аж три вихідних патрубка, їх діаметри становлять 30, 30 і 40 мм, 4-х тактний двигун пристрою працює на бензині марки АІ-92, так само для його коректної роботи необхідно моторне масло.

Конструкція мотопомпи не має деталей і компонентів, які могли б представляти для користувача і оточуючих людей загрозу, шанс отримання фізичної травми практично дорівнює нулю.




Комплект поставки пристрою складається з мотопомпи, керівництва користувача, гарантійного листа і картонної упаковки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 32 кг |
| Максимальна пропускна здатність | 18 куб.м/год |
| Максимальний напір | 110 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Перекачувані середи | Хімічно нейтральні речовини, Чиста вода, Технічна вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1 3/4" |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Час автономної роботи | 2 годин |
| Витрата палива | 2.1 л/год |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тип палива | Бензин |
| Марка двигуна | Е200 |
| Потужність двигуна | 4.78 кВт |
| Масляний датчик | Так |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насоса | відцентровий |
| Продуктивність | 18 куб. м/мин |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Перекачуване середовище | чистий і злегка забруднена вода |