

11 856,80 ₴
Насосна станція Pedrollo JSWm 2A - 24 CL - продуктивна система від відомого італійського виробника, використовується для забезпечення постачання чистої і технічної води. За одну годину роботи насос здатний перекачати 4,8 м3 рідини. Забір води може проводитися з глибини в 9 метрів, а її подача на висоту до 80 метрів включно.
Насосна станція дозволяє забезпечити водопостачання водою будь-яких побутових об'єктів, найчастіше її використовують для водопостачання житла, гаражів та різних технічних будівель, але може застосовуватися в сільському господарстві. Модель працює від електромережі з напругою 220 Вольт (1 фаза).



Посилання на насосні станції:
| Модель | Потужність | Продуктивність | Обсяг бака |
|---|---|---|---|
| Pedrollo JSWm 1AX - 24 CL | 600 Вт | 3000 л/год | 24 л |
| Pedrollo JSWm 2CX - 24 CL | 750 Вт | 4200 л/год | 24 л |
| Pedrollo JSWm 2A - 24 CL | 1100 Вт | 4800 л/год | 24 л |
На кожну насосну станцію з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Офіційна гарантія на насосні станції Pedrollo становить 12 місяців.
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 23 кг |
| Споживана потужність (W) | 1.1 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Максимальний робочий тиск | 6.5 бар |
| Максимальна пропускна здатність | 4.8 куб.м/год |
| Максимальний напір | 80 м |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Кількість насосів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 507 мм |