





8 496 ₴
Компресор Einhell TE-AC 6 Silent - мобільний двоциліндровий апарат з прямим приводом, який підходить для всіх робіт із застосуванням стисненого повітря. Модель тихіше стандартних компресорів, рівень шуму досягає 57 дБ (LpA).
Einhell TE-AC 6 Silent - пристрій, який використовується для оздоблювальних робіт, розпилення, надування коліс, м'ячів, матраців, спритний. Компресор працює повністю без масла завдяки спеціальним компонентам.
На пристрій поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника терміном на 24 місяці.
Einhell TE-AC 6 Silent оснащений 6-літровим ресівером, який дозволяє зберігати стиснене повітря.
Пристрій видає тиску до 8 Бар
Передбачений дренажний клапан для зливу конденсату.
Хорошу стійкість забезпечують вібропоглинаючі ніжки.
Реле тиску відповідає за автоматичне вмикання та вимикання двигуна, для підтримки тиску в ресивері.
Ресивер захищений від корозії і має 10 років гарантії від виробника.
Пристрій оснащений зручною ручкою для комфортного транспортування.
Пристрій працює від мережі з напругою 220 В.
Компресор Einhell TE-AC 6 Silent
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на компресори:
| Модель | Вага | Обсяг ресивера | Потужність |
|---|---|---|---|
| 20.78 кг | 24 л | 1500 Вт | |
| 21.5 кг | 50 л | 1100 Вт | |
| 35 кг | 50 л | 1800 Вт | |
| 11.5 кг | 6 л | - | |
| 21 кг | 24 л | 1200 Вт |
На кожен компресор з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Кур'єри компанії Електромотор доставлять замовлення по місту Києву, доставка по Україні здійснюється за допомогою послуг перевізників.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Продуктивність компресора | 110 літр/хв |
| Вага | 14.55 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Можливість транспортування | Так |