




4 604 ₴
Ми пропонуємо рекомендовано роздрібну ціну, яка може бути значно нижче зазначеної. Телефонуйте прямо зараз і отримуйте персональний промокод на знижку!
Ексклюзивна модель Makita M3601 представляє з себе надійний деревообробний інструмент з максимальною глибиною фрезерування в 35 мм. Для максимально швидкої і зручної заміни біти розробники значно поліпшили фіксацію валу. Ергономічна рукоятка моделі дозволяє працювати з повним комфортом впродовж тривалого часу. За продуктивність відповідає фірмовий електродвигун з потужністю в 900 Вт. Він добре захищений від перегріву і збоїв в мережі. У комплекті з фрезером користувач також отримує: перехідну цангу, патрубок для пилососа, ключ і паралельний упор. Замовляйте вже сьогодні і отримайте промокод на сезонну знижку! Вартість не остаточна, просто зателефонуйте і переконайтесь в цьому!
Торгова марка Makita на сьогоднішній день вважається беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва різноманітних промислових матеріалів. Досить нескромне асортимент що випускаються новинок налічує більше 1000 найменувань! Запорукою успіху японського «самурая» є 8 підприємств, два з яких розташовані в Німеччині і Великобританії. Ідеальне якість складання і своєчасна адаптація до ринку технологій роблять товари Makita дуже затребуваними по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте японські стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з регулярними сезонними знижками!
Топові новинки фрезерів завжди доступні на нашому сайті:

У даній моделі важіль блокування розташований максимально зручно для користувача. Також передбачена можливість роботи з напрямною шиною. Це дуже важливо для отримання прямих різів за зняття фаски. Спеціальний захисний щиток виключає попадання стружки в оператора.

Фірмовий електродвигун Makita M3601 забезпечить найвищу частоту ходу. Максимальне число оборотів становить 27000 в хвилину, що робить його поза конкуренцією з іншими ціновими аналогами. Для підтримання чистоти на робочому місці в фрезере передбачена насадка для підключення пилососа.

Замовивши Makita M3601 у нас, ви отримуєте виключно оригінальний товар з офіційною гарантією на 3 роки!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками фрезерів зі всього світу. Вся продукція сертифікована!
Замовляйте прямо зараз і отримуйте промокод на сезонну знижку! Вартість не є остаточною, телефонуйте!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 2.7 кг |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина фрезерування | 35 мм |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 27000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |