-12%



88 817 ₴
78 158,96 ₴
Ми пропонуємо рекомендовано роздрібну ціну, яка може бути значно нижче зазначеної. Телефонуйте прямо зараз і отримуйте персональний промокод на знижку!
Відбійний молоток Makita HM 1812 добре справляється з такими завданнями, як видалення дорожнього покриття, фундаменту і тд. Модель має міцний антивібраційний корпус, який захищає всі внутрішні елементи від пошкоджень та передчасного зношування. На випадок несправності кабелю користувач отримає повідомлення за допомогою вбудованої індикації. Вона також підкаже коли потрібно замінити вугільні щітки. Максимальна частота ударів в відбійні молотки Makita HM 1812 становить 870/хв. У комплектацію входять: шестигранний ключ, зубило, інструкція і картонна коробка. Телефонуйте вже сьогодні, замовляйте й отримуйте промокод на яскраву знижку! Ціна не остаточна!
Торгова марка Makita на сьогоднішній день вважається беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва різноманітних промислових матеріалів. Досить нескромне асортимент що випускаються новинок налічує більше 1000 найменувань! Запорукою успіху японського «самурая» є 8 підприємств, два з яких розташовані в Німеччині і Великобританії. Ідеальне якість складання і своєчасна адаптація до ринку технологій роблять товари Makita дуже затребуваними по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте японські стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з регулярними сезонними знижками!
Топові новинки Makita завжди доступні на нашому сайті:

Складання моделі дозволяє розраховувати на максимальну потужність при невеликому рівні створюваної вібрації. Ключовою її особливістю є можливість використання пристосувань для пиловловлювання. Makita HM 1812 підійде для тих, хто шукає довговічний інструмент для особливо інтенсивних навантажень.

Даний апарат має найвищу продуктивність у порівнянні з іншими аналогами в своєму класі. Максимальна енергія удару становить 72.8 Дж. Незважаючи на це, користувач може розраховувати на низький рівень шуму, який не перевищить 110 дБ.

Купуючи відбійний молоток Makita HM 1812 у нас, ви отримуєте виключно оригінальний товар з повною комплектацією!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками відбійних молотків та перфораторів зі всього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте і бронюйте вже сьогодні, щоб отримати персональний промокод на хорошу знижку! Вартість не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 31.3 кг |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Виробник | Makita |
| Максимальна сила удару | 72.8 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 870 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |