




49 222 ₴
Вартість інструменту рекомендовано роздрібна та не є остаточною. Телефонуйте вже зараз і замовляйте, щоб отримати промокод з хорошою знижкою!
Дана модель представляє з себе високопотужний інструмент для проведення демонтажних робіт, руйнування цегляної кладки, плитки і тд. Для швидкої заміни долота однією рукою, розробники доповнили апарат новим пилозахисним патроном SDS-Max. Робоча рукоятка добре поглинає вібрацію, знижуючи втому рук і збільшуючи точність виконання операцій. Автоматичне регулювання частоти швидко стабілізує роботу інструменту в залежності від твердості оброблюваного матеріалу. У комплекті з Makita HM 1214 C користувач також отримає: бічну ручку, мастило, зубило, серветку і пластиковий кейс для зберігання. Телефонуйте вже сьогодні і замовляйте за максимально вигідною ціною! Промокод на знижку можна отримати в чаті або по телефону компанії «Електромотор»!
Торгова марка Makita на сьогоднішній день вважається беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва різноманітних промислових матеріалів. Досить нескромне асортимент що випускаються новинок налічує більше 1000 найменувань! Запорукою успіху японського «самурая» є 8 підприємств, два з яких розташовані в Німеччині і Великобританії. Ідеальне якість складання і своєчасна адаптація до ринку технологій роблять товари Makita дуже затребуваними по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте японські стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з регулярними сезонними знижками!
Топові новинки Makita завжди доступні на нашому сайті:

В Makita HM 1214 C долото легко встановлюється в 12-ти положеннях, що дозволяє працювати навіть з самих складних умовах. Додаткова рукоятка може повертатися навколо своєї осі для комфортного захоплення в будь-якому положенні. Подовжена вугільна щітка гарантує максимально тривалу службу апарату.

У даній моделі є функція обмеження пускового струму, що сприяє більш плавного старту без смикання інструменту. Максимальна потужність Makita HM 1214 C становить 1510 Вт. Частота ударів регулюється від 950-1900/хв. При зменшених навантаженнях система сама в автоматичному режимі знижує кількість ударів.

Купуючи модель Makita HM 1214 C у нас, ви забезпечуєте себе на 100% оригінальним товаром в повній заводській комплектації!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками моторизованого обладнання з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте прямо зараз і замовляйте, щоб отримати персональний промокод на знижку! Ціна не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1510 Вт |
| Вага | 12.3 кг |
| Виробник | Makita |
| Максимальна сила удару | 19.9 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1900 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |