




5 232 ₴
Ми пропонуємо рекомендовано роздрібну вартість, яка може бути набагато нижче зазначеної. Телефонуйте вже зараз і отримайте свій промо-код на знижку!
Даний мережевий інструмент стане для вас незамінним помічником при струганні і формування фасок. Для максимального захисту заготовок і ножа від пошкоджень в Makita MT M1902 є міцна ніжка опорної плити. Маючи вагу всього 2600 г, модель є добре збалансованою і дуже зручною при серійних роботах. Найчастіше її використовують для вирівнювання деревини, усунення дефектів грубої обробки, а також коригування товщини. Комплектація Makita MT M1902 включає в себе: калібр для установки ножів, паралельний упор, стругальні ножі та інструкцію. Замовляйте вже сьогодні і отримайте промокод на сезонну знижку! Вартість не остаточна, просто зателефонуйте і переконайтесь в цьому!
Makita є беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва промислових матеріалів. Асортимент що випускаються моделей нараховує понад тисячу найменувань! Запорукою яскравого успіху цього японського бренду є 8 сучасних підприємств, два з яких розташовані в Європі, а саме у Великобританії і Німеччини. Ідеальне якість збірки і миттєва адаптація до ринку роблять товари виробника дуже затребуваними по земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте кращі стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки краща продукція Makita з постійними сезонними акціями!
Топові мережеві рубанки завжди доступні на нашому сайті:

Конструкція моделі MT M1902 виконана з урахуванням величезного досвіду японського виробника Makita. Особливо варто відзначити високоміцний фірмовий ніж із збільшеним ресурсом. Глибину стругання можна легко відрегулювати за допомогою передньої рукоятки.

Користувач може бути впевнений у досягненні чистої обробки завдяки збільшеній частоті обертання, яка MT M1902 становить 16000 об/хв! Стабільна потужність апарату дозволила змінити глибину стругання з 1.5 до 2.5 мм в порівнянні з попередньою моделлю (без букви “M“). Вбудоване примусове охолодження приводу значно збільшує його ресурс.

Замовивши рубанок Makita MT M1902 у нас, ви отримуєте виключно оригінальний товар з офіційною гарантією на 3 роки!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками рубанків і лобзиків зі всього світу. Вся продукція є сертифікованою!
Замовляйте прямо зараз, щоб отримати промокод на приємну знижку! Ціна не є остаточною, телефонуйте!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Вага | 2.7 кг |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 2.5 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Підставка для стаціонарної установки | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |