-12%



18 095 ₴
15 923,60 ₴
Ми пропонуємо рекомендовано роздрібну ціну, яка може бути значно нижче зазначеної. Телефонуйте прямо зараз і отримуйте персональний промокод на знижку!
Даний інструмент застосовують для якісної обробки дерев'яних поверхонь, фальцювання, а також формування фасок. Спеціальна ніжка опорної плити добре захищає заготівлю від отримання подряпин і інших механічних пошкоджень. У даній моделі розробники передбачили можливість видалення тирси як з лівого, так і з правого боку корпусу. Рукоятка виконана в зручній D-образній формі і має всі необхідні елементи управління. У комплекті з рубанком Makita KP 0810 користувач також отримає: торцевий ключ, ножі, калібр для ножів, паралельний упор і інструкцію. Замовляйте вже сьогодні і отримайте промокод на сезонну знижку! Вартість не остаточна, просто зателефонуйте і переконайтесь в цьому!
Makita є беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва промислових матеріалів. Асортимент що випускаються моделей нараховує понад тисячу найменувань! Запорукою яскравого успіху цього японського бренду є 8 сучасних підприємств, два з яких розташовані в Європі, а саме у Великобританії і Німеччини. Ідеальне якість збірки і миттєва адаптація до ринку роблять товари виробника дуже затребуваними по земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте кращі стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки краща продукція Makita з постійними сезонними акціями!
Топові мережеві рубанки завжди доступні на нашому сайті:

Легка і добре продумана компактність складання дозволяє розраховувати на зручне управління і маневреність інструментом. Скоба рубанка виконана з високоміцного алюмінію, що забезпечує тривалу службу барабанного валу. В процесі роботи можна використовувати двосторонні, а також широкі леза.

Дана модель відрізняється неймовірною легкістю в управлінні і досить високою продуктивністю. Кнопка фіксації шпинделя доступна з обох сторін інструменту. Фірмовий двигун має максимальну потужність 850 Вт. Наявність подвійної ізоляції дозволяє використовувати інструмент з незаземленими розетками.

Замовивши рубанок Makita KP 0810 у нас, ви отримуєте виключно оригінальний товар з офіційною гарантією на 3 роки!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками рубанків і лобзиків зі всього світу. Вся продукція сертифікована!
Замовляйте прямо зараз і отримуйте промокод на сезонну знижку! Вартість не є остаточною, телефонуйте!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Вага | 3.3 кг |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 4 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Великобританія |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |