




21 668 ₴
Бойлер Thermex Eterna 80 V - побутової накопичувальний водонагрівач з об'ємом бака в 80 літрів. Котел має циліндричну форму, в процесі установки кріпиться на стіну у вертикальному положенні.
Котел призначений для забезпечення гарячою водою побутових і промислових об'єктів, за умови наявності у них доступу до централізованої магістралі холодного водопостачання з необхідними параметрами тиску. Бойлер даного класу найчастіше використовується в будинках і квартирах, здатний забезпечити гарячою водою невелику сім'ю. Так само може встановлюватися в готелях, офісах, закладах громадського харчування. Працює від електромережі 220 Вольт.
Посилання на бойлери:
| Модель | Обсяг бака | Потужність | ТЕН | Підводка труб | Конструкція | Форма бака |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Thermex Eterna 50 V | 50 л | 1500 Вт | "мокрий" | нижня | вертикальна | циліндрична |
| Thermex Eterna 80 V | 80 л | 1500 Вт | "мокрий" | нижня | вертикальна | циліндрична |
| Thermex Eterna 100 V | 100 л | 1500 Вт | "мокрий" | нижня | вертикальна | циліндрична |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Країна виробник | Італія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 751 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 459 мм |