



21 668 ₴
Бойлер Thermex IF 80 V (Eco) - побутова модель, має прямокутний бак об'ємом 80 літрів. Корпус котла плоский, виконаний за технологією Double Tank, яка дозволяє його встановлювати в умовах обмеженого простору в приміщенні.
Бойлер являє собою ідеальне рішення для водопостачання гарячою водою квартир, офісів, приватних будинків, готелів, невеликих підприємств. Робота котла можлива лише при доступу до магістрального робочого водопостачання з тиском в межах від 0.05 до 0.7 МПа. Для підключення шлангів для подачі холодної і виведення гарячої води, на корпусі котла є патрубки діаметром G1/2. Працює від електромережі 220 Вольт (1 фаза).
Посилання на бойлери:
| Модель | Обсяг бака | Потужність | ТЕН | Підводка труб | Конструкція | Форма бака |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Thermex IF 30 V (Eco) | 30 л | 1х1300 Вт, 1х700 Вт | "мокрий" | нижня | вертикальна | прямокутний |
| Thermex IF 50 V (Eco) | 50 л | 1х1300 Вт, 1х700 Вт | "мокрий" | нижня | вертикальна | прямокутний |
| Thermex IF 80 V (Eco) | 80 л | 1х1300 Вт, 1х700 Вт | "мокрий" | нижня | вертикальна | прямокутний |
| Thermex IF 100-V (Eco) | 100 л | 1х1300 Вт, 1х700 Вт | "мокрий" | нижня | вертикальна | прямокутний |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вага | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1018 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 293 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |