
787 878 ₴
Акумуляторна ланцюгова пила Iron Angel C09173 - новинка на 2021 року на ринку України, модель нового покоління яку можна розглядати як зміну бензинової моделі прийшла на Iron Angel CS 600. Пила працює на акумуляторі і не вимагає для роботи бензину.
За допомогою акумуляторної пилки Iron Angel ви зможете розпиляти дошки, бруси, щитки, спилювати гілки дерев і навіть розпиляти стовбур невеликого дерева. Подібна пила найчастіше використовується садівниками, може використовуватися в будівельній галузі і на заготівлі дров. Потужність вбудованого електродвигуна 1800 Вт. Довжина шини - 35 див. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою.
Конструктивні особливості моделі Iron Angel C09173
Посилання на бензопили:
| Модель | Харчування | Потужність | Довжина шини | Вага |
|---|---|---|---|---|
| Iron Angel CS 600 | Бензин | 3.8 л. с. | 45 см | 6.7 кг |
| Iron Angel СЅ700 | Бензин | 3.81 л. с. | 45 см | 8 кг |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 450 см |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 120 |
| Об'єм двигуна | 52.5 |
| Потужність двигуна | 3.81 |
| Ємність паливного бака | 320 л |
| Гальмо ланцюга | True |
| Кількість обертів | 2200.0 |