
18 999 ₴
Газонокосарка GTM LM48-SP-V — самохідна модель із 4-татковим бензиновим двигуном. Газонокосарка має порівняно компактні розміри, за потреби легко транспортується. Виробляється в Китаї.
Газонокосарка використовується на невеликих і середніх площах, чудово підходить для догляду за газонною травою на прибудинковій території. Ширина косіння трави за одного проходу постійна та становить 48 см.
Бензиновий двигун. Обладнується 4-тактним одноциліндровим (149 см3) бензиновим двигуном із номінальною потужністю 5 кінських сил. Має паливний бак об'ємом 600 мл і картер для оливи об'ємом 400 мл.
Комбінований травозбірник. Травозбірник зроблений із пластику та тканини, має індикатор рівня наповнення. Об'єм досить місткий — 70 літрів.
Безпечне косіння. Для запобігання пошкодженню газону, косарка обладнана поліуретановими шинами з високим профілем.
Самохідний привод. Газонокосарка самохідна, має привод на задні колеса.
GTM — це порівняно молода українська компанія, виробничі потужності якої розташовані на території Китаю. Асортимент товарів бренда складається з установок алмазного буріння, свердлильних верстатів, систем опалення, різної побутової та будівельної техніки, автомобільної електроніки, дитячих іграшок і ламп. Продукція компанії має непогану якість і водночас вирізняється вельми доступною ціною.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 530 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 171 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.4 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |