
8 085 ₴
Електричний бойлер Thermex Hyper 100 H розроблений для забезпечення гарячою водою квартир, приватних будинків, офісів і комерційних приміщень. Завдяки об'ємному резервуару на 100 літрів, пристрій ідеально підходить для сімей із 3-5 осіб або об'єктів із підвищеним споживанням води. Він незамінний в умовах нестабільного центрального водопостачання і забезпечує комфортне користування гарячою водою цілий рік.
Горизонтальне розташування бойлера дає змогу економити простір і встановлювати пристрій у приміщеннях з обмеженою кількістю вільного місця, наприклад, у технічних кімнатах або над побутовою технікою.
Thermex — міжнародний бренд, визнаний світовим лідером у виробництві водонагрівального обладнання. Компанія має багаторічний досвід розробки та виробництва бойлерів, що гарантує їхню високу якість і надійність. Продукція Thermex поєднує в собі передові технології, сучасний дизайн і доступну ціну.
З бойлером Thermex Hyper 100 H у вашому будинку завжди буде гаряча вода! Звертайтеся до компанії "Електромотор", і ми допоможемо вам зробити правильний вибір. 😊
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 460 мм |