

15 703,50 ₴
Компресор Miol 81-180 - це прямоприводной масляний компресор серії "Ураган 365-50" з двоциліндровим приводом, який дозволяє отримати продуктивність 365 л/хв без особливого збільшення габаритів компресора. Прилад оснащений електродвигуном потужністю 2.2 кВт і з мідною обмоткою. Це збільшує час безперервної роботи пристрою і підвищує термін його служби.
Компресор Miol 81-180 - це простий в експлуатації прилад, який служить автономним джерелом стисненого повітря, і може використовуватися для роботи з різним пневмоінструментом. За рахунок високої надійності та продуктивності, ця модель компресора широко застосовується на будівництві, СТО, шиномонтажних станціях, фарбувальних станціях, на фабриках і в хімічній промисловості.
Компанія "MIOL" - це український виробник, який почав свою діяльність в Харкові ще в 1991 році. Запорука тривалого і стабільного існування даного підприємства на ринку - своєчасне та безперервне вдосконалення лінійки товарів, кваліфіковані фахівці на виробництві, надійний сервіс, наявність запасних деталей для експлуатації приладів довгий проміжок часу.
Успіх популярної компанії Миол полягає в постійному контролі якості всієї продукції. Вона безперебійно займається поставками запчастин у фірмові сервісні центри, дотримується гарантійні зобов'язання перед споживачами.
Вже багато років фірма MIOL є однією з перших компаній-виробників інструментів в Україні. Весь асортимент товарів ТМ Миол включає в себе бездоганну обладнання для автосервісу, СТО та шиномонтажу. Це гідравлічні двостійкові підйомники, пневмогідравлічні преси, складні крани, автоматичні і напівавтоматичні верстати, розтяжки і стяжки гідравлічні, лебідки, установки для балансування коліс, знімачі пружин, подкатниє і телескопічні домкрати, компресори, мийки високого тиску та багато іншого.
Купуючи компресор бренду MIOL в компанії Електромотор, Ви гарантовано отримуєте оригінальне обладнання
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті і всі види месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Купуючи компресор Miol 81-180, Ви отримуєте надійний прилад з офіційною гарантією якості.
Рекомендована роздрібна ціна, однакова у всіх Інтернет-магазинах!
Шукайте промо коди на нашому Youtube каналі!
Компанія Електромотор має величезний досвід у сфері обладнання для різних сфер діяльності. Одним з основних напрямків є компресора. У нас представлена лінійка промислового та побутового обладнання від багатьох виробників.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 45 кг |
| Продуктивність | 356 куб. м/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | поршневий |
| Вид | пересувний |
| Потужність | 2,2 кВт |
| Живлення | електрика |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об`єм | 50 |
| Тиск | 8 Бар |
| Привід | прямий привід |
| Застосування мастила | масляний |
| Тип по розташуванню циліндрів | горизонтальний |
| Кількість ступенів стиснення | одноступінчатий |