



13 299 ₴
Показати оптові ціниМотопомпа AL-KO BMP 30000 - популярна на вітчизняному ринку модель побутового класу від провідного німецького бренду. За допомогою мотопомпи можна перекачувати 500 літрів за хвилину чистою і злегка забрудненої води. Максимальна висота подачі води може досягати 27 метрів.
Мотопомпа відмінно підходить для використання при поливі рослин на городах, на полях, в теплицях, може застосовуватися для водопостачання чистою водою, при відкачуванні води з різних резервуарів та при гасінні пожеж. Двигун працює на бензині АІ-92.
Посилання на мотопомпи:
| Модель | Призначення | Діаметр патрубка | Потужність | Продуктивність | Висота напору |
|---|---|---|---|---|---|
| AL-KO BMP 30000 | для чистої води | 50 мм | 5.5 л. с. | 30 м. куб./год | 27 м |
| AL-KO BMP 14001 | для чистої води | 25 мм | 1.63 л. с. | 14 м. куб/год | 36 м |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 26 кг |
| Максимальна пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Максимальний напір | 27 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Глибина всмоктування | 6 м |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 390 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тип палива | Бензин |
| Потужність двигуна | 4.1 кВт |
| Масляний датчик | Так |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |