




7 400 ₴
Мотопомпа Matari MGP30 - продуктивна модель з бензиновим двигуном і патрубками діаметром 3 дюйми (80 мм). Мотопомпа здатна перекачувати чисту і технічну воду, за кожну хвилину роботи вона зможе перекачати до 1000 літрів рідини. Захисна рама розміщується на спеціальних демпферах, їх використання дозволяє звести до мінімуму рівень вібрацій під час роботи.
Мотопомпа може перекачувати чисту воду з одного резервуару в інший, так само часто використовується для поливу рослин і дерев, в якості джерела водопостачання в місцях, де немає можливості скористатися електричним насосом. Двигун працює на бензині (АІ-92).
Посилання на мотопомпи:
| Модель | Призначення | Діаметр патрубка | Потужність | Продуктивність | Висота напору |
|---|---|---|---|---|---|
| Matari MGP20 | для чистої води | 50 мм | 5.5 л. с. | 36 м. куб./год | 28 м |
| Matari MGP20CH | для хімікатів | 50 мм | 5.5 л. с. | 36 м. куб./год | 30 м |
| Matari MGP20HP | для чистої води (високонапірна) | 50 мм | 5.5 л. с. | 30 м. куб./год | 65 м |
| Matari MGP30 | для чистої води | 80 мм | 5.5 л. с. | 60 м. куб./год | 30 м |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 26 кг |
| Максимальна пропускна здатність | 60 куб.м/год |
| Максимальний напір | 30 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 6 мм |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 385 мм |
| Довжина | 515 мм |
| Висота | 450 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Витрата палива | 1.6 л/год |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Марка двигуна | Matari |
| Потужність двигуна | 4.05 кВт |
| Масляний датчик | Так |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |