-12%



24 130 ₴
21 234,40 ₴
Вартість інструменту рекомендовано роздрібна та не є остаточною. Телефонуйте вже зараз і замовляйте, щоб отримати промокод з хорошою знижкою!
Апарат успішно використовують для руйнування різних бетонних конструкцій. Його подовжена вугільна щітка гарантує максимально тривалий термін експлуатації при будь-якій інтенсивності. Наявність додаткової антивібраційною рукоятки дозволяє працювати практично без втоми. Оптимізація частоти обертів відбувається за допомогою вбудованої електроніки в діапазоні 1100-2650/хв. Максимальна енергія удару становить 7.6 Дж. Комплектація Makita HM 0870 C включає в себе: мастило для бурів, бічну рукоятку, серветку, а також кейс для транспортування і зберігання інструменту. Телефонуйте вже сьогодні і замовляйте за максимально вигідною ціною! Промокод на знижку можна отримати в чаті або по телефону компанії «Електромотор»!
Торгова марка Makita на сьогоднішній день вважається беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва різноманітних промислових матеріалів. Досить нескромне асортимент що випускаються новинок налічує більше 1000 найменувань! Запорукою успіху японського «самурая» є 8 підприємств, два з яких розташовані в Німеччині і Великобританії. Ідеальне якість складання і своєчасна адаптація до ринку технологій роблять товари Makita дуже затребуваними по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте японські стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з регулярними сезонними знижками!
Топові відбійні молотки завжди доступні на нашому сайті:

Унікальність даного інструмента полягає в можливості швидкого встановлення біти в 12 положеннях, що набагато прискорює роботу в важкодоступних місцях. Якісна прогумована ручка не зісковзує з рук і добре опирається вібрації. На корпусі Makita HM 0870 C розміщені два світлових індикатори, які сповіщають користувача про стан вугільних щіток і кабелю.

Для максимальної простоти в обробці твердих матеріалів Makita HM 0870 C оснащена електронною системою регулювання швидкості. Потужності двигуна 1.1 кВт більш ніж достатньо для швидкого руйнування цегли, бетону і старих покриттів. Обмежувач пускового струму захищає двигун від перевантажень, знижуючи пусковий струм до 16 ампер.

Купуючи модель Makita HM 0870 C у нас, ви забезпечуєте себе на 100% оригінальним товаром в повній заводській комплектації!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками моторизованого обладнання з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте прямо зараз і замовляйте, щоб отримати персональний промокод на знижку! Ціна не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1110 Вт |
| Вага | 5.1 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Виробник | Makita |
| Максимальна сила удару | 7.6 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 2650 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |