-12%



36 382 ₴
32 016,16 ₴
Для даної моделі встановлена рекомендована роздрібна вартість, яка не є остаточною. Телефонуйте вже сьогодні і отримайте персональний промокод на знижку!
Якщо ви шукаєте надійний відбійний молоток для завдань середнього рівня складності, зверніть увагу на модель Makita HM 1111 C! Даний апарат є по справжньому довговічним і розрахований на тривалу експлуатацію при будь-яких умовах. Його нищівна сила удару становить 17.2 Дж. Інтенсивність довбання регулюється в діапазоні 1100-2650 уд/хв. За допомогою Makita HM 1111 C ви зможете встановлювати отвори в перегородках, видаляти штукатурку, прокладати штроби, демонтувати стару плитку і тд. У комплекті з моделлю користувач також отримує: бічну ручку, серветку, пікоподібне зубило, мастило для долота і пластиковий кейс. Телефонуйте прямо зараз і замовляйте, щоб отримати промокод на хорошу знижку! Ціна не остаточна!
Торгова марка Makita на сьогоднішній день вважається беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва різноманітних промислових матеріалів. Досить нескромне асортимент що випускаються новинок налічує більше 1000 найменувань! Запорукою успіху японського «самурая» є 8 підприємств, два з яких розташовані в Німеччині і Великобританії. Ідеальне якість складання і своєчасна адаптація до ринку технологій роблять товари Makita дуже затребуваними по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте японські стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з регулярними сезонними знижками!
Топові новинки Makita завжди доступні на нашому сайті:

Даний інструмент має дуже компактні габарити - 528х126х247 при вазі в 8 кг. Високоякісна антивібраційна рукоятка допомагає працювати запобігаючи втому рук. Варто також відзначити наявність світлодіодної індикації, яка сповіщає користувача про необхідність заміни щіток, а також про стан підключення.

Унікальна електронна система Makita HM 1111 C дозує пускові струми і покращує стабілізацію частоти обертів. Частота довбання може становити до 2650 уд/хв з максимальним ударом 17.2 Дж. Функція плавного запуску подбає про поступове збільшення оборотів на старті, що повністю виключає ударні навантаження.

Замовивши модель Makita HM 1111 C у нас, ви отримуєте тільки оригінальний товар з повною комплектацією!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками відбійних молотків та перфораторів зі всього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте і бронюйте вже сьогодні, щоб отримати персональний промокод на сезонну знижку! Вартість не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Вага | 8 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Виробник | Makita |
| Максимальна сила удару | 11.2 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 2650 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |