




39 555 ₴
Ми пропонуємо рекомендовано роздрібну ціну, яка може бути значно нижче зазначеної. Телефонуйте прямо зараз і отримуйте персональний промокод на знижку!
Апарат призначений для довбання цегляних та бетонних стін, розкриття дорожнього полотна, а також демонтажу особливо твердих покриттів. Подовжена вугільна щітка гарантує тривалу експлуатацію моделі при обробці матеріалів будь-якої складності. Вбудована система плавного запуску скорочує зворотний крутний момент, запобігаючи ривки на початку роботи. Руйнівна сила удару Makita HM 1307 C становить 25.5 Дж. Робоча частота регулюється від 730-1450 уд/хв. Користувач також отримує повну оригінальну комплектацію з пикообразным зубилом і кейсом для зручного зберігання. Телефонуйте вже сьогодні і замовляйте з великою вигодою! Вартість не остаточна і може бути набагато нижче заявленої!
Торгова марка Makita на сьогоднішній день вважається беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва різноманітних промислових матеріалів. Досить нескромне асортимент що випускаються новинок налічує більше 1000 найменувань! Запорукою успіху японського «самурая» є 8 підприємств, два з яких розташовані в Німеччині і Великобританії. Ідеальне якість складання і своєчасна адаптація до ринку технологій роблять товари Makita дуже затребуваними по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте японські стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з регулярними сезонними знижками!
Топові новинки Makita завжди доступні на нашому сайті:

Для даного інструменту характерні невелика вага, низький рівень вібрації і наявність якісної рукоятки. Додаткова рукоятка фіксується в будь-якому зручному положенні, прокручуючи на 360 градусів. Двопозиційний перемикач позбавляє вас від необхідності в постійному утримуванні при тривалій роботі.

Модель обладнана бездоганним фірмовим двигуном на 1510 Вт. Максимальна частота ударів може регулюватися в діапазоні 730-1450/хв. Подвійна ізоляція Makita HM 1307 C захищає оператора від отримання електротравм і дозволяє працювати без необхідності в заземленні.

При купівлі відбійного молотка Makita HM 1307 C у нас, ви забезпечуєте себе оригінальним товаром в повній заводській комплектації!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками моторизованого обладнання з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте прямо зараз і замовляйте, щоб отримати промокод на сезонну знижку! Ціна не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1510 Вт |
| Вага | 15.3 кг |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Виробник | Makita |
| Максимальна сила удару | 25.5 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1450 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |