-12%



84 371 ₴
74 246,48 ₴
Для даної моделі пропонується рекомендована роздрібна ціна, яка може бути набагато нижче заявленої. Замовляйте вже сьогодні і отримайте персональний промокод на хорошу знижку!
Дана модель найбільш ефективна при руйнуванні стін, дорожніх покриттів, а також фундаменту. Великою її перевагою є можливість під'єднання різних пристосувань для пиловловлювання. У плані продуктивності ви можете розраховувати на максимальну кількість ударів до 870/хв, при потужності 2000 Вт. Рівень створюваної вібрації Makita HM 1802 порівняно низький і не доставляє дискомфорту в процесі роботи. У комплекті з моделлю користувач також отримає шестигранний ключ і покрокову інструкцію з експлуатації. Телефонуйте, замовляйте й отримуйте приємну персональну знижку! Ціна не є остаточною!
Торгова марка Makita є лідером в області розробки інструментів для садівництва, будівництва і виробництва різноманітних промислових матеріалів. Асортимент що випускаються новинок налічує понад тисячу найменувань! Запорукою успіху цього японського «монстра» є 8 продуктивних підприємств, два з яких розташовані у Великобританії і Німеччини. Висока якість збірки і швидка адаптація до ринку роблять товари виробника дуже затребуваними по земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте кращі стандарти якості, стабільну потужність і довговічну роботу! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з новими гарячими акціями!
Топові новинки Makita завжди доступні на нашому сайті:

Інструмент виконаний з високоякісних і довговічних матеріалів, що робить його максимально потужним і універсальним. Рукоятки Makita HM 1802 забезпечать користувачеві надійний і міцний хват. Вбудована подвійна ізоляція виключає ймовірність раптового пошкодження струмом.

Завдяки своїй високій продуктивності Makita HM 1802 по праву вважається однією з найпотужніших у своєму класі. Максимальна сила удару становить 71.4 Дж, а частота — 870 за одну хвилину! Функція плавного запуску дозволяє миттєво відновити роботу виключаючи ривки.

Замовивши модель Makita HM 1802 у нас, ви гарантовано отримуєте оригінальний товар з повною комплектацією!
Ми співпрацюємо з кращими виробниками відбійних молотків та перфораторів зі всього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте і замовляйте вже зараз, щоб отримати персональний промокод на сезонну знижку! Пам'ятайте, що ціна не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 29.4 кг |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Виробник | Makita |
| Максимальна сила удару | 74.4 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 870 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |