-12%



14 775 ₴
13 002 ₴
Вартість апарату рекомендовано роздрібна та не є остаточною. Телефонуйте вже зараз і замовляйте, щоб отримати промокод з хорошою знижкою!
Ексклюзивна модель рубанка Makita 1911 B вважається однією з найбільш підходящої для якісної обробки пластикових і дерев'яних поверхонь. Її компактні розміри і невелику вагу гарантують користувачеві зручну роботу однією рукою. Ширина ножа становить 100 мм, що є оптимальним рішенням для тонкої обробки та ефективного шліфування. Товщина знімаємої стружки легко регулюється за допомогою опорної ручки. В цілому, управління Makita 1911 B не викличе проблем навіть у новачка! Комплектація даного інструменту складається з: патрубка для пилососа, торцевого ключа, ножа, держателя, паралельного упору, а також калібру для установки. Телефонуйте вже сьогодні і замовляйте з великою вигодою! Вартість не остаточна і може бути набагато нижче заявленої!
Makita є беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва промислових матеріалів. Асортимент що випускаються моделей нараховує понад тисячу найменувань! Запорукою яскравого успіху цього японського бренду є 8 сучасних підприємств, два з яких розташовані в Європі, а саме у Великобританії і Німеччини. Ідеальне якість збірки і миттєва адаптація до ринку роблять товари виробника дуже затребуваними по земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте кращі стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки краща продукція Makita з постійними сезонними акціями!
Топові рубанки Makita завжди доступні на нашому сайті:

Опорна підошва моделі Makita 1911 B має високу міцність і виконана з якісного литого алюмінію. Для швидкого регулювання висоти ножа використовується спеціальний шаблон, який йде в комплекті з інструментом. Пылеотводящий патрубок дозволяє використовувати рубанок разом з пилососом для швидкого очищення робочого місця.

Продуктивність рубанка Makita 1911 B як і в інших моделях цього виробника не викликає жодних проблем. Надійний фірмовий двигун забезпечить максимальну частоту обертів до 16000/хв, що є ідеальним параметром при інтенсивних навантаженнях. З такою швидкістю обертання користувач може розраховувати на чисте стругання без сколів.

При купівлі рубанка Makita 1911 B у нас, ви забезпечуєте себе оригінальним товаром в повній заводській комплектації!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками деревообробного обладнання з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте прямо зараз і замовляйте, щоб отримати промокод на сезонну знижку! Ціна не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 840 Вт |
| Вага | 4.3 кг |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 110 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Підставка для стаціонарної установки | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |