-13%31 508,90 ₴
27 412,70 ₴
Компресор Balma NS12/50 СМ 2 — молодша модель у професійній серії від італійського бренда. Великий досвід та інновації допомогли зробити досить технологічний компресор із високим рівнем надійності.
Компресор використовується для стиснення атмосферного повітря та подальшого його подавання під високим тиском, він може використовуватися для забезпечення роботи пневматичних інструментів, може застосовуватися для накачування шин транспортних засобів і різних надувних виробів, використовуючи струмінь стисненого повітря, можна очищати різні деталі та поверхні від бруду та пилу. Працює від електромережі 220 Вольт (1 фаза).
Посилання на компресори:
| Модель | Напруга | Потужність | Продуктивність | Обсяг ресивера |
|---|---|---|---|---|
| Balma SIRIO 241 | 220 В | 1500 Вт | 240 л/хв | 24 л |
| Balma SIRIO OM231 | 220 В | 1500 Вт | 230 л/хв | 24 л |
| Balma NS12/50 СМ 2 | 220 В | 1500 Вт | 254 л/хв | 50 л |
Шукайте промокоди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balma |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 48 кг |
| Продуктивність | 0.254 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Висота | 710 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість коліс | 2 шт. |