
4 573 ₴
Насос циркуляційний Speroni SCR 25/40-180 (102390210)
Модель Speroni SCR 25/40-180 класичний циркуляційний насос із базовими розмірами 25/40-180 який має мокрий ротор та нарізні з'єднання. Має 3-позиційний перемикач швидкостей, який дає змогу в ручному режимі змінювати оберти електродвигуна.
Застосування Speroni SCR 25/40-180
Використовується в системах опалення в будинках, у котлах у побутових і навіть у промислових циркуляційних установках. Також може застосовуватися в системах кондиціонування повітря
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPERONI |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний напір | 4 м |
| Пропускна здатність | 0.058 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 0.064 кВт |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Вага | 1 кг |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна кількість пусків в годину | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Тип ротора | Мокрий |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Матеріал корпусу насоса | Силумін |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |