-8%1 214,44 ₴
1 117,28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Акумулятор CL-12A від виробника Буковина для догляду за рослинами в садах, городах, теплицях і хлопчина. Харчування від акумулятора дає змогу працювати швидко і не докладаючи великих зусиль. Зручні ремені призначені для зручного перенесення оприскувача на плечах. Невелика вага оприскатора знижує навантаження на спину під час роботи. Це можливість регулювання трубки.
Оприлюдник — це незамінний засіб для догляду за рослинами. За допомогою оприскатора Буковина CL-12A можливо швидко і якісно розпилювати рідкі добрива або засоби захисту від паразитів. Об'єм 12 літрів є достатнім, щоб за одну заправку оприсківвальник обробляв велику кількість рослин. Оприскинавці можуть використовуватися не тільки у відкритих садах та городах, але й у теплицях і квітниках. У комплекті з оприскатором є кілька різних насадок, що дозволяє підібрати потрібної напор і розмір розбризкуваних частинок під різні потреби і різні види рослин.
Буковина — український бренд виробник обладнання для будинку і саду. Високої якості виробництва і низькі ціни дозволили компанії стати одним з лідерів відечового ринку. Власне виробництво і науково-технічна база дозволяють постійно поліпшуватися і випускати нові сучасні моделі.
Основними характеристиками оприскатора є:
У базову комплектацію входить оприлюдник, акумулятор, зарядний пристрій для акумулятора, комплект насадок, мірний стакан, інструкція по експлуатації, гарантійний талон, упаковка
Артиул для замовлення - БУКОВІНАCL-12A

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буковина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Загальна вага | 4.25 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Дальність/радіус обприскування | 7 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 1.1 см |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга | 12 В |