-30%




9 360 ₴
6 552 ₴

Італійський виробник Pedrollo випустив нову серію сучасних поверхневих насосів JSW. Дана серія спроектована для максимально якісного перекачування води до споживача. Особливо, радимо звернути увагу на насос Pedrollo JSWm 2CX, який характеризується високим рівнем надійності, легкістю в експлуатації та зручним використанням в побуті. Даний насос має високу сумісність з автоматизованими агрегатами для підтримки водяного тиску. Це дозволяє застосовувати апарат для поливу великих за розміром ділянок, а також для проведення якісних зрошень. Замовляйте сьогодні та не змарнуйте нагоди отримати знижку!


Дана модель обладнана сучасним однофазним двигуном італійської розробки. Двигун має максимальну потужність в 0.75 кВт. Споживання енергії відбувається від напруги 230 Вт. Двигун має надійну охолоджувальну систему та не створює багато шуму в процесі перекачування. Максимальна продуктивність – 4.2 м3/год.



1. Европейська якість виробника Pedrollo, яка підтверджена десятиліттями;
2. Потужний та тихий в роботі;
3. Стильний дизайн;
4. Низьке споживання електроенергії;
5. Співвідношення ціни та якості.
Замовляйте прямо сьогодні та отримайте приємну знижку!
На нашому сайті тільки оригінальна продукія з офіційною гарантією від виробника.

✌
| Основные | |
|---|---|
| Максимальный напор | 50 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Вес | 13 кг |
| Производитель | Pedrollo |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 220 |
| Тип привода | электрический |
| Вид | центробежный насос |
| Максимальный расход | 5 куб.м/час |
| Назначение | для чистой воды |
| Номинальный расход | 5 куб.м/ч |
| Конструктивное исполнение | горизонтальный |
| Номинальный напор | 50 м |
| Сфера применения | промышленный |
| Размер фильтруемых частиц | 5 мм |
| Минимальный диаметр скважины | 1 мм |
| Глубина погружения | 9 м |