



51 200 ₴
Компресор Matari M740E55-3 має поршневу конструкцію і відноситься до моделей професійного класу. Компресор має досить не маленькі габарити, при необхідності дуже легко транспортується, працює від електромережі з напругою 380 Вольт (3 фази).
Компресор даного типу використовують переважно в промислових цілях, модель може застосовуватися в різних ремонтних та виробничих підприємствах, СТО, гаражах і в будь-яких інших сферах. Компресор здатний забезпечити стислий потік повітря під тиском з метою підключення пневматичного інструменту, очищення і фарбування різних поверхонь. Рівень продуктивності на виході - 740 л/хв, при цьому обсяг вбудованого компресора становить 270 літрів.
Посилання на компресори:
| Модель | Обсяг ресивера | Споживана потужність | Продуктивність | Вага |
|---|---|---|---|---|
| Matari M405D30-3 | 200 л | 3 кВт | 405 л/хв | 155 кг |
| Matari M550C40-3 | 100 л | 4 кВт | 550 л/хв | 120 кг |
| Matari M550E40-3 | 270 л | 4 кВт | 550 л/хв | 167 кг |
| Matari M740E55-3 | 270 л | 5.5 кВт | 740 л/хв | 169 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 169 кг |
| Продуктивність | 0.74 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 270 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 1340 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 4 шт. |